PU.KUUR

Tagasiside PU.KUURile

"Jäime abikaasaga mõlemad ülimalt rahule, et otsustasime oma pulmapäeval kujunduse usaldada PU.KUURi tiimi kätte ja soovitame teistele kindlasti ka. Ülimalt põhjalik, detailne ja isiklik lähenemine. Planeerimisprotsess Aveliga oli meie kui pulmapaari jaoks sujuv ja stressivaba. PU.KUURi poolne ideede teostus ja lahendused pulmapäeval, olid lihtsalt imelised. Kujundusele lisaks sai palju head nõu ka muudes aspektides, millele peaks mõtlema pulmapäeva planeerides. Igaljuhul on Aveli näol tegemist väga pühendunud ja sooja inimesega, keda julgeme iga kell soovitada - 10/10."
Diana Elisabeth & Tanel
"Me oleme PU.KUURi panuse eest oma pulmapäeval väga tänulikud. Aveli võttis minult pingeid maha ja meil on väga hea meel, et ta oli kohal kujundamise eest vastutamas."
Judith & Joonas
"PU.KUURi meeskonna valimine meie pulma dekoreeriaks, eesotsas Aveliga, oli üks parimaid otsuseid kogu pulmade korraldamise protsessis.
Kohe alguses oli tunda Aveli poolt professionaalset lähenemist oma eriala osas - ta teadis, mida ta teeb- Ta aitas meil selgusele jõuda väga paljudes pulmakujundusega seotud detailides. Kuid mitte ainult - Aveli pakkus sõbrana meile moraalset tuge hetkedel, kui abikaasaga olime otsuste tegemisel tupikusse jooksnud. Ta aitas leida lahendusi ka valdkondades, mis otseselt dekoreerimise valdkonda ei mahtunud.
Hea ettevalmistuse tulemusena oli meie tähtsaim päev pingevaba ning ei pidanud kordagi kahtlema dekoreerija langetatud otsustes. Saime tänu PU.KUURile nautida nii laulatus- kui ka pulmapaigas täpselt meie poolt igatsetud kujundust. Lisaks oleme ka oma pulmakülalistelt kuulnud pulma atmosfääri ja kujunduse osas vaid kiidusõnu!
Oleme veendunud, et neil oli selles osas täiesti õigus!"
Teele & Steven Kristian
"Oleme ülimalt rahul kogu kujunduse ja organiseerimisega. Eriliselt tore oli see, et saime ise kaasas olla kõigega - nii planeerimisel kui ka üles panekul enne pulmapäeva. Tohutult suureks abiks oli exceli pulma planeerimistabel, kuhu saime sisse kirjutada kõik pulmaga seonduva. Külalistenimekirja, eelarve kui ka kogu kujunduse soovid ja mõtted, mida koos meeskonnaga täita saime. Kutsed tulid samuti PU.KUURI poolt ning nii kaunid, et raamisime need lausa ära. Lisaks infolehed, "tere tulemast" sildid ja külaliste meened, mis valmisid täpselt meie soovide järgi. Meeskond tuli vastu igale mõttevälgatusele ja iga pisidetail sai hoolega oma kohale sätitud."
Mariliis & Andreas